Posted on augustus 17, 2022
door Huboo eCommerce Fulfilment
Back

Trots op ons team bij Huboo 

Proud of our team at Huboo

Klantenbedrijven ondersteunen met onze mensgerichte benadering 

Huboo straalt met trots in het hart van Eindhoven; de stad van de technologie, innovatie en de toekomst. Wij zijn één van de beste en coolste teams om samen mee te werken in de wereld van eCommerce-fulfilment. 

Vanuit Nederland kan je met Huboo je bedrijf snel laten groeien in heel Europa dankzij onze expertise in eCommerce-fulfilment. Ons unieke micro-hub-model, live dashboard menu op maat en ons uitgebouwd netwerk van bezorgingsdiensten maken ons tot de toonaangevende vervuller van eCommerce-logistieke behoefte. In het post-pandemie tijdperk blijft de e-commerce groeien en worden er steeds meer online bestellingen verwerkt. Sinds 2021 zijn we met onze afdeling in Veldhoven gevestigd op de Nederlandse markt. Maak kennis met onze unieke methode van opslaan, verwerken en verzenden van bestellingen. 

“Vanuit operationele overwegingen is het voordelig om in Veldhoven te zijn vanwege de nabijheid van verschillende Europese landen en veel sorteercentra. Daarnaast is Eindhoven een zeer internationaal regio en hebben we fantastische mensen van over de hele wereld kunnen overtuigen om ons team te versterken. Sinds onze start, hebben we een enorme groei in bestellingen gezien dankzij het geweldig teamwork tussen sales en OPS.”

zegt Barbara Brazzarotto, Hub-supervisor bij Huboo. 
Huboo Veldhoven

Betrouwbare en persoonlijke afhandeling 

In het Verenigd Koninkrijk zijn we sinds 2017 succesvol actief en nu kan de Nederlandse markt ons unieke hubmodel ook waarderen. Elke klant krijgt een specifiek teams bij ons zodat zowel leveranciers als hun uiteindelijke klanten persoonlijk worden geholpen. Met andere woorden bieden we betrouwbare, betaalbare en gepersonaliseerde fulfilment aan onze klanten. 

“We zijn trots op ons 3.000 m² magazijn in de regio Eindhoven, het hart van Nederland, dat al meer dan een jaar succesvol functioneert door bestellingen in verschillende markten uit te voeren. Het is de 5e grootste e-commercemarkt van Europa, met een verwachte online omzet van 34,18 miljard euro in 2022. Dit geeft onze klanten toegang tot de bloeiende Nederlandse markt die fungeert als toegangspoort voor de Benelux en de Scandinavische markten. De groei die we het afgelopen jaar gezien hebben, zijn enorme. Ons fulfilmentcentrum breidt z’n focus uit naar branches zoals medische supplementen en crypto-gerelateerde koopwaar. Sinds de start van de pandemie blijft de vraag naar deze producten toenemen. Deze artikelen zijn aanzienlijk lonend omdat het relatief kleine producten zijn met een hoge omloopsnelheid. Nederland is een bijzonder aantrekkelijke markt voor online kledingretailers, tech- en gadgetverkopers en handelaren in huishoudelijke artikelen”,

zeggen Berat Aydin and Oscar Heijnen,, Business Development Managers bij Huboo.
Huboo GFX in Eindhoven

Op maat gemaakte technologie en data-inzichten die kunnen worden geïntegreerd met populaire platforms 

Onze unieke aanpak wordt gerealiseerd met op maat gemaakte technologie en data-inzichten om bedrijven een complete oplossing te bieden. Deze software kan worden geïntegreerd met de meest populaire verkoopkanalen en platforms, zoals Amazon, eBay en Shopify, zodat e-commercebedrijven al hun voorraad en aanbiedingen vanuit hetzelfde dashboard kunnen beheren. De technologie stelt ons in staat om namens elk e-commercebedrijf online bestellingen te ontvangen en te verwerken, in realtime, zonder tussenkomst van de klant. Terwijl bestellingen worden verwerkt, synchroniseert onze software automatisch met alle verkoopkanalen om de voorraadniveaus te updaten. Klanten kunnen Huboo aansluiten op hun bestaande e-commerce-omgeving, of ze kunnen hun volledige e-commerce-operatie bouwen met behulp van Huboo’s softwaredashboard. 

Klik hier om de video te bekijken:

 

De technologische innovatie achter ons service aanbod bevat een volledig WMS en een one-stop-dashboard voor klanten om bestellingen live in te stellen en te kunnen volgen. 

Belang van menselijke factor 

Dat onze bijzondere aanpak zo succesvol is in een fulfilmentcenter in Nederland van ruim 3.000 m2 blijkt uit de omzetcijfers. Deze zijn de afgelopen vijf maanden verviervoudigd. Het bedrijf wil dit verder laten groeien in lijn met de wereldwijde groei van Huboo: in totaal 780+ teamleden op verschillende locaties in het Verenigd Koninkrijk en het vasteland van Europa, verspreid over meer dan 50.000 m2. 

“Wat traditie was toen ik jaren geleden in de e-commerce sales begon te werken, is vandaag nogsteeds zo. Competent, deskundig en klantgericht, dat is wat succesvolle bedrijven onderscheidt van de anderen. Dat is wat Huboo doet en waarom het exponentieel groeit. Klanten werken graag met hen samen. Het is echt zo simpel.”

zegt David Sukenick, National Sales Director bij One World Direct.

“Ik gebruik Huboo fulfilment centre nu al meer dan een jaar in Nederland en ik kan zeggen dat dit de beste 3PL is die ik ben tegengekomen. Ze hebben een geweldig team om te helpen met uw vragen. Ze zijn altijd beschikbaar om vragen snel te beantwoorden en op te lossen.”

zegt Ruhul Aziz bij Mimek Net Limited.

Op onze mensgerichte fulfilment zijn we zeer trots omdat dit ons net onderscheidt van de rest. Klanten houden van directe communicatie met de collega`s in ons hele bedrijf, dat blijkt uit onze best-in-class klantbeoordelingsscore, beoordeeld als “Uitstekend”. Bedankt aan al onze briljante mensen die elke dag hun beste service leveren! 

Huboo team in Eindhoven

Dat Huboo in de top 21 van ‘Best Places to Work’ in Europa behoort, laat zien dat niet alleen cijfers belangrijk zijn, maar ook hoe medewerkers hun werk ervaren. 

“We gaan 250 nieuwe banen creëren om tegemoet te komen aan honderden eCommerce-klanten en dit is tot nu toe een van onze grootste gebieden in Europa. Met onze opmerkelijke groei kunnen met trots zeggen dat we ondertussen meer dan 780 mensen in 27+ nationaliteiten aan boord gehaald hebben om samen te werken en een cultureel diverse werkkantoorsfeer te bieden”,

zegt Maikael Beving, Talent Acquisition Manager bij Huboo.

Onze medewerkers hebben een eersteklas kantoorinfrastructuur, welzijnsprogramma’s voor werknemers, trainingsprogramma’s voor constante upgrades en opties voor loopbaanontwikkeling. Lees over Ariadni Zotou, coördinator talentwerving voor Huboo Nederland, en neem contact met haar op om ons team te komen versterken.